وبلاگ

قیمت زنجیر چرخ ۲۰۶ / خرید زنجیر چرخ ۲۰۶

قیمت خرید زنجیر چرخ 206

اگر تصمیم به سفر با پژو ۲۰۶ دارید، خرید زنجیر چرخ ۲۰۶ و همراه داشتن آن یکی از ملزومات سفر است. خودروی ۲۰۶ در تیپ‌های مختلفی عرضه شده است. در ادامه به معرفی اجمالی هریک می‌پردازیم، تا در هنگام خرید زنجیر چرخ با مشکل مواجه نشوید. لازم است بدانید سایز فابریک لاستیک خودروی ۲۰۶، ۱۸۵/۶۵R14 است. بنابراین بهتر است از زنجیر چرخ هایی استفاده نمایید که مناسب رینگ خودرو با سایز ۱۴ باشد.

انواع زنجیر چرخ ۲۰۶

 1. زنجیر چرخ ۸ کمربندی پلیمری نارنجی
 2. زنجیر چرخ ۱۰ کمربندی پلیمری نارنجی
 3. زنجیر چرخ فلزی نردبانی
 4. زنجیر چرخ فلزی کمربندی

جهت خرید و یا مشاهده قیمت زنجیر چرخ ۲۰۶ بر روی محصول مورد نظر کلیک نمایید

زنجیر چرخ پلیمری ۲۰۶ فقط بر روی رینگ اسپرت قابل نصب است.

رایا مارکت اولین تولید کننده زنجیر چرخ پلیمری با نام تجاری یخران رایا در ایران است. همچنین عرضه کننده انواع زنجیر چرخ فلزی، بدون واسطه و با قیمت مناسب همواره در کنار شما عزیزان است.

زنجیر چرخ های گوناگونی در بازار وجود دارد که به جهت نوع و کیفیت با یکدیگر متفاوت می‌باشند. حتی برای انواع مختلف خودرو نیز زنجیر چرخ‌های مختلفی وجود دارد. یکی از انواع زنجیر چرخ خودرو، زنجیر چرخ مناسب ۲۰۶ است.

فصل زمستان با همه سردی‌اش یکی از زیباترین فصل‌هاست. زمستان با هوای سرد و دلچسب همراه با دانه های زیبای برف، لحظات خاطره انگیزی را برای ما به ارمغان می‌آورد. اما رانندگی در جاده برفی و لغزنده ممکن است خطرات فراوانی به همراه داشته باشد.

در فصل زمستان به دلیل یخبندان بودن سطح زمین میزان اصطکاک با چرخ خودرو کاهش مییابد. همین امر سبب لیز خوردن خودرو می‌شود و ممکن است خطرات و حوادث ناگواری اتفاق بیوفتد. به همین جهت رانندگی در چنین شرایطی علاوه بر مهارت به تجهیزاتی هم نیاز دارد. یکی از این تجهیزات زنجیر چرخ است.

معرفی انواع مدلهای پژو ۲۰۶ جهت خرید زنجیر چرخ

پژو ۲۰۶ از سال ۱۳۸۰ توسط ایران خودرو در ۶ مدل تیپ مختلف عرضه شده است. با اینکه بیش از ۲ دهه از طراحی و تولید این خودرو در بازارهای جهانی می‌گذرد، ۲۰۶ هنوز هم خودروی زیباییست و طراحی آن کهنه نشده است.

زنجیر چرخ ۲۰۶ تیپ ۱

این تیپ پایه‌ای ترین مدل ۲۰۶ است. پیشرانه پژو ۲۰۶ تیپ ۱، ۱٫۴ لیتر (۱۳۶۰ سی سی) ۴ سیلندر با کد TU3 است که ۷۵ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. فرمان آن دو شاخه است و به جای ال سی دی تایپ B ،A یا C، یک ساعت دیجیتال قرار گرفته است. با آمدن تیپ ۲، عرضه تیپ ۱ در سال ۸۱ متوقف شد.

سایز لاستیک پژو ۲۰۶ تیپ ۱، ۱۸۵/۶۵R14 است. بنابراین اگر قصد خرید زنجیر چرخ ۲۰۶ تیپ ۱ را دارید بهتر است از زنجیر چرخ رینگ ۱۴ استفاده نمایید.

زنجیر چرخ ۲۰۶ تیپ ۲

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ یکی از خودروهای پرطرفدار ایران است که پس از مدت زیادی از ورودش به بازار خودرو هنوز زیبایی را در طراحی این خودرو شاهد هستیم. تیپ ۲ را می‌توان تیپ ۱ مولتی پلکس نامید. یک پیشرانه با حجم ۱۳۶۰ سی‌سی، ۴ سیلندر تنفس طبیعی با ۷۵ اسب بخار قدرت و ۱۱۸ نیوتن متر گشتاور که با کد TU3 شناخته می‌شود از مشخصه‌های فنی ۲۰۶ تیپ ۲ هستند.

سایز لاستیک ۲۰۶ تیپ ۲، ۱۸۵/۶۵R14 است. چنانچه قصد خرید زنجیر چرخ ۲۰۶ تیپ ۲ را دارید، زنجیر چرخ های مناسب رینگ ۱۴ را خریداری کنید.

زنجیر چرخ ۲۰۶ تیپ ۳

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ را می‌توان تیپ ۲ با امکانات تیپ ۵ دانست. از نظر فنی تیپ ۳ با مشخصات مشابه تیپ ۱ و ۲ و با همان موتور ۱٫۴ لیتری TU3 عرضه شد. تیپ ۳ خودرویی کامل به لحاظ امکانات رفاهی به حساب می آید.

سایز لاستیک ۲۰۶ تیپ ۳، ۱۸۵/۶۵R14 است. در صورتی که تصمیم به خرید زنجیر چرخ پژو ۲۰۶ تیپ ۳ را دارید، بهتر است از زنجیر چرخهای رینگ ۱۴ استفاده کنید.

قیمت خرید زنجیر چرخ 206

زنجیر چرخ ۲۰۶ تیپ ۴

تنها ۱۹۱ دستگاه ۲۰۶ تیپ ۴ به صورت SKD (مونتاژ قطعات بر روی خودروی نیمه کامل که از طرف کمپانی مادر به کشور وارد شده است) در بازار عرضه شد. این تیپ ۴ هایی که به ایران وارد شدند، مخصوص عرضه به جانبازان بودند. تیپ ۴ ها مجهز به سنسور باران، محفظه مخفی زیر صندلی شاگرد و توری نگه دارنده صندوق عقب هستند.

سایز لاستیک پژو ۲۰۶ تیپ ۴، ۱۸۵/۶۵R14 است. اگر مایل به خرید زنجیر چرخ پژو ۲۰۶ تیپ ۴ هستید، از زنجیر چرخهای مناسب رینگ ۱۴ استفاده نمایید.

زنجیر چرخ ۲۰۶ تیپ ۵

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ را شاید بتوان جوان پسندانه ترین خودروی اقتصادی کشور دانست. که از سال ۱۳۸۰ توسط ایران خودرو عرضه شده است. این خودرو با ۲ پیشرانه ۱٫۴ و ۱٫۶ لیتری عرضه می‌شود، که هم اکنون تیپ ۵ آن با موتور ۱٫۶ لیتری پرفروش ترین تیپ ۲۰۶ به شمار می آید.

سایز لاستیک ۲۰۶ تیپ ۵، ۱۸۵/۶۵R14 است. چنانچه تمایل به خرید زنجیر چرخ ۲۰۶ تیپ ۵ را دارید، از زنجیر چرخهای رینگ ۱۴ استفاده نمایید.

زنجیر چرخ ۲۰۶ تیپ ۶

در نسخه آخر ۲۰۶، جعبه دنده اتومات آخرین تیر ترکش ایران خودرو بود که تقریبا می‌شود گفت، که به سنگ خورد. قطار موفقیت پژو ۲۰۶ با تیپ ۶ از نفس افتاد و ایران‌خودرو در سال ۱۳۹۱ شمسی مجبور به توقف تولید این تیپ پژو ۲۰۶ شد. پژو ۲۰۶ تیپ ۶ با همان موتور نام آشنای TU5 عرضه شده است، موتوری ۱٫۶ لیتری با قدرت ۱۱۰ اسب بخار و گشتاور ۱۴۲ نیوتن‌متر. شتاب اولیه آن ۱۲٫۶ ثانیه است و به نظر نمی‌آید که خیلی تند و تیز باشد.

سایز لاستیک پژو ۲۰۶ تیپ ۶، ۱۸۵/۶۵R14 است. اگر قصد خرید زنجیر چرخ ۲۰۶ را دارید، بهتر است زنجیر چرخ مناسب رینگ ۱۴ را خریداری نمایید.

آشنایی با مدلهای مختلف زنجیر چرخ مناسب ۲۰۶

به منظور انتخاب بهترین زنجیر چرخ برای ۲۰۶ بهتر است ابتدا با انواع و ویژگیهای هر یک آشنا شوید

 1. زنجیر چرخ پلیمری کمربندی ۲۰۶ (زنجیر چرخ ژله ای ۲۰۶ که به آن زنجیر چرخ ۲۰۶ پلاستیکی نیز می‌گویند)
 2. زنجیر چرخ فلزی نردبانی ۲۰۶
 3. زنجیر چرخ فلزی کمربندی ۲۰۶ (یا همان زنجیر چرخ تسمه ای ۲۰۶)
قیمت خرید زنجیر چرخ 206

آشنایی اجمالی با زنجیر چرخ ژله ای (زنجیر چرخ پلیمری ۲۰۶)

اگر تصمیم دارید در فصل زمستان به سفر بروید و خودرویتان ۲۰۶ است، بهتر است قبل از سفر زنجیر چرخ ۲۰۶ تهیه و با خود به همراه داشته باشید. رانندگی در فصل زمستان با دشواری هایی همراه است و به تجهیزاتی همچون زنجیر چرخ نیاز است. تا از تصادفات احتمالی و یا حتی سقوط از دره جلوگیری کند. چرا که در زمستان به دلیل لغزنده بودن جاده ها رانندگی دشوار می‌شود، و احتمال سر خوردن خودرو به شدت افزایش پیدا می‌کند.

از آنجا که نصب زنجیر چرخ فلزی کمی دشوار است اکثر افراد از بستن آن طفره می‌روند و گریزان هستند. اما با وجود نسل جدید زنجیر چرخ پلیمری این مشکل حل شده است. زنجیر چرخ پلیمری که به آن زنجیر چرخ ژله ای نیز می‌گویند. و نصب بسیار ساده ای دارد، درست به سادگی بستن کمربند.

زنجیر چرخ پلیمری ۲۰۶ را با نام های دیگری نیز می‌شناسند مانند، زنجیر چرخ ژله ای ۲۰۶ ، زنجیر چرخ ۲۰۶ پلاستیکی، زنجیر چرخ نانو پلیمری و…

این زنجیر چرخ از مواد تزریقی پلی یورتان آلمان ساخته شده به همین دلیل به آن زنجیر چرخ پلی یورتان نیز می‌گویند.

برای نصب زنجیر چرخ ژله ای ۲۰۶ نیاز به باز کردن لاستیک خودرو و یا استفاده از جک نیست. حتی بانوان گرامی نیز می‌توانند به سادگی و بدون نیاز به کمک آن را نصب نمایند.

اگر قصد خرید زنجیر چرخ ژله ای ۲۰۶ دارید، جهت آشنایی با ویژگیهای این زنجیر چرخ و اطلاع از به روزترین لیست قیمت زنجیر چرخ ژله ای شما را به مطالعه ادامه این مقاله دعوت می‌کنیم.

سایر مزایای زنجیر چرخ پلیمری ۲۰۶

زنجیر چرخ پلیمری کمربندی ۲۰۶ دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری نیست که در ادامه به سایر آنها اشاره می‌کنیم:

 • مورد تایید پلیس راهور (پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا)
 • ضد زنگ زدگی
 • قابل نصب بر روی انواع انواع خودرو سواری و انواع تایر
 • سبک و کم حجم
 • طراحی مطابق با استانداردهای بین المللی اروپا
 • دارای خاصیت انعطاف پذیری بالا جهت استفاده بر روی آسفالت
 • دارای حداقل صدا در سرعتهای بالا به دلیل طرح آج متفاوت دو نیمه تایر
 • مناسب برای جاده های یخ زده، شنی، سنگلاخ و حتی کویر
 • عدم جذب آب و رطوبت به دلیل وجود مواد تزریقی در آن از دیگر مشخصه‌های مهم زنجیر چرخ پلیمری ۲۰۶ است.

به روزترین لیست قیمت زنجیر چرخ ژله ای ۲۰۶

رایا مارکت در جهت رضایت و آرامش هر چه بیشتر مصرف کنندگان عزیز، اقدام به تولید بهترین نوع زنجیرچرخ با نام تجاری یخران رایا نموده است. که دارای کاربردی آسان، سرعت بیشتر در نصب و کیفیت بالاتر است.

برای داشتن تجربه یک خرید امن، بهتر است زنجیر چرخ را از تولید کننده اصلی آن و یا نمایندگی های رسمی خرید نمایید. جهت مشاهده لیست قیمت زنجیر چرخ پلیمری ۲۰۶ میتوانید به لیست محصولات زنجیر چرخ پلیمری در وبسایت رایا مارکت مراجعه نمایید.

مهم ترین مزایای خرید زنجیر چرخ ژله ای ۲۰۶ از فروشگاه اینترنتی رایا مارکت 

 1. گارانتی یک ساله محصولات
 2. تضمین اصالت کالا
 3. امکان خرید زنجیر چرخ پلیمری پژو ۲۰۶ به صورت عمده
 4. امکان پرداخت هزینه در محل برای مشتریان عزیز تهرانی
 5. امکان مشاوره رایگان قبل از خرید زنجیر چرخ ژله ای ۲۰۶

جهت خرید زنجیر چرخ ژله ای ۲۰۶ میتوانید به دسته زنجیر چرخ پلیمری در فروشگاه اینترنتی رایا مارکت مراجعه نمایید.

معرفی زنجیر چرخ فلزی مناسب برای خودروی ۲۰۶

اگر در فصل زمستان قصد رفتن به سفر و یا رانندگی با خودروی ۲۰۶ دارید به همراه داشتن زنجیر چرخ پژو ۲۰۶ یکی از ابزارها و وسایلی است که باید به همراه داشته باشید.

زنجیر چرخ فلزی ۲۰۶ از جنس فولاد است. و بسیار مقاوم بوده و به راحتی آسیب نمی‌بیند. برای حمل ساده‌تر، زنجیر چرخ فلزی به همراه یک کیف مخصوص ارائه می‌شود. که فضای کمتری را نیز اشغال می‌کند و می‌توانید به راحتی در صندوق عقب ماشین جای دهید.

وجود یخ شکن های فولادی در زنجیر چرخ فلزی مانع سر خوردن خودرو در سطح لغزنده می‌شود. چنانچه تصمیم به خرید زنجیر چرخ فلزی مناسب خودروی ۲۰۶ دارید بهتر است با مشخصه های آن بیشتر آشنا شوید.

قیمت خرید زنجیر چرخ 206

مشخصه های زنجیر چرخ فلزی ۲۰۶

 • مجهز به یخ شکن
 • به دلیل ساخته شدن از فولاد بسیار مقاوم و محکم است و به سادگی پاره نمی‌شود.
 • قابل نصب بدون نیاز به باز کردن تایر خودرو، بدون استفاده از جک
 • به همراه کیف مخصوص زنجیر چرخ فلزی

معایب زنجیر چرخ فلزی ۲۰۶

 • نصب زنجیرچرخ فلزی ۲۰۶ ساده نیست و به مهارت و دقت نیاز است
 • قبل از اقدام به نصب زنجیر چرخ ابتدا باید نوع دیفرانسیل خودروی خود را بدانید. اکثر خودورهایی که در داخل تولید می‌شوند، دیفرانسیل جلو هستند. یعنی باید زنجیر چرخ پژو ۲۰۶ را بر روی چرخهای جلو نصب نمایید. به منظور بستن زنجیر چرخ باید آن را ابتدا بر روی زمین پهن نمایید. سپس خودرو را بر روی زنجیر چرخ حرکت دهید طوری که تایر خودرو در وسط زنجیر چرخ قرار گیرد.
 • با توجه به جنس زنجیر چرخ فلزی احتمال زنگ زدگی آن وجود دارد. بنابراین بهتر است پس از هر بار استفاده آنها را خشک نمایید و در جعبه مخصوص خود نگهداری کنید.
 • امکان باز شدن زنجیر چرخ فلزی پژو ۲۰۶ در هنگام رانندگی وجود دارد. باز شدن زنجیر چرخ در هنگام رانندگی باعث آسیب جدی به جلوبندی و گلگیر خودرو می‌شود.
 • استفاده زیاد از زنجیر چرخ فلزی و عدم دقت در نصب آن باعث آسیب رساندن و ترک خوردن لاستیک خودرو می‌شود.

جدیدترین لیست قیمت زنجیر چرخ فلزی برای پژو ۲۰۶

همانگونه که ذکر شد، زنجیر چرخ دارای انواع مختلفی است. یکی از انواع زنجیر چرخ، زنجیر چرخ فلزی هست که دارای کیفیت های مختلفی است. قیمت زنجیر چرخ فلزی ۲۰۶ متناسب با نوع کیفیت آن متغیر است. بهتر است زنجیر چرخ فلزی را از فروشگاه های معتبر و مورد اطمینان تهیه نمایید.

رایا مارکت عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه انواع زنجیر چرخ فلزی ۲۰۶ است. برای اطلاع از قیمت زنجیر چرخ فلزی ۲۰۶ می‌توانید به لیست محصولات زنجیر چرخ فلزی در این فروشگاه مراجعه نمایید.

مهم ترین ویژگی خرید زنجیر چرخ فلزی ۲۰۶ از رایا مارکت

 • تضمین قیمت و تضمین کیفیت محصولات
 • تضمین اصالت کالا
 • گارانتی تعویض یکساله
 • فروشگاه رایا مارکت دارای نشان اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
 • امکان خرید عمده زنجیر چرخ فلزی ۲۰۶
قیمت خرید زنجیر چرخ 206

زنجیر چرخ کمربندی ۲۰۶ چیست؟

به زنجیر چرخ کمربندی ۲۰۶، زنجیر چرخ تسمه ای نیز گفته می‌شود. همانطور که از نام این زنجیر چرخ مشخص است، به صورت کمربند است. و کل فضای چرخ ماشین را نمی‌پوشاند. تعداد کمربندهای این زنجیر چرخ بستگی به نوع خودرو و سایز لاستیک دارد. متناسب با نوع خودرو تعداد سه کمربند، چهار و یا بیشتر بر روی چرخ خودرو و با فاصله از هم بسته می‌شود.

زنجیر چرخ کمربندی در دو جنس مختلف عرضه می‌شود.

 1. زنجیر چرخ کمربندی پلیمری
 2. زنجیر چرخ کمربندی فلزی

عمده ترین مزایای زنجیر چرخ کمربندی پژو ۲۰۶

 • نصب آسان و سریع
 • بدون نیاز به باز کردن چرخ ماشین و یا استفاده از جک
 • مجهز به یخ شکن
 • نوع پلیمری آن آسیبی به رینگ، قطعات جلوبندی و سیستم ABS نمی‌رساند.
 • زنجیر چرخ کمربندی پلیمری دارای خاصیت انعطاف پذیری بالایی جهت استفاده بر روی آسفالت است.

معایب زنجیر چرخ تسمه ای ۲۰۶

 • در نوع فلزی آن ممکن است یخ شکن ها به خوبی با سطح لغزنده چسبندگی و اصطکاک ایجاد نکند.
 • فقط مناسب برای رینگ های اسپرت است.
 • اگر از نوع فلزی استفاده شود امکان ساییدگی و ایجاد شکاف بر روی چرخ خودرو وجود دارد.

جدیدترین قیمت زنجیر چرخ کمربندی ۲۰۶

همانگونه که ذکر شد زنجیر چرخ کمربندی ۲۰۶ در دو جنس مختلف عرضه می‌شود. قیمت زنجیر چرخ پژو ۲۰۶ بر اساس جنس آن متفاوت است.

جهت مشاهده قیمت زنجیر چرخ کمربندی ۲۰۶ در دو نوع پلیمری و فلزی می‌توانید به دسته زنجیر چرخ در سایت رایا مارکت مراجعه نمایید.

چرا بهتر است خرید زنجیر چرخ کمربندی ۲۰۶ را از فروشگاه اینترنتی رایا مارکت انجام دهیم؟

 1. گارانتی تعویض یکساله
 2. تضمین کیفیت و تضمین اصالت کالا
 3. امکان پرداخت هزینه در محل برای مشتریان عزیز تهرانی
 4. امکان مشاوره رایگان جهت خرید زنجیر چرخ ۲۰۶ با شماره ۳۵۰۷۹-۰۲۱
 5. تنوع زنجیر چرخ کمربندی در دو نوع فلزی و پلیمری و امکان انتخاب راحت تر برای مشتری

زنجیر چرخ پلیمری ۲۰۶ فقط بر روی رینگ اسپرت قابل نصب است.

قیمت باطری ۲۰۶

قیمت باطری ۲۰۶ با توجه به نوع برند باتری ماشین و آمپراژ انتخابی آن محاسبه می‌شود. برای خرید باتری ۲۰۶ باید بدانید که، باطری ۲۰۶ در تیپ های ۵،۳،۲ و SD به صورت فابریک ۵۰ آمپر و از نوع اسیدی است. عمر مفید باتری های فابریک خودروی ۲۰۶ تا ۲ سال یا بعد از کار کرد ۴۰۰۰۰ کیلومتر می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر......

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.