وبلاگ

باطری ماشین MVM 315H

باطری ماشین MVM 315H

 

حجم موتور

CC 1497

تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ

4 سیلندر و 16 سوپاپ

حداکثر سرعت

170 کیلومتر درساعت

حجم باک

50 لیتر

حداکثر قدرت

107 اسب بخار در 5750 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور

140 نیوتن متر در 4500 دور در دقیقه

معرفی خودروی MVM 315H
MVM 315H یا چری Fulwin یکی از پرطرفدارترین هاچبک‌های موجود در بازار داخلی است که نمونه اولیه آن در سال 1391 توسط شرکت مدیران خودرو به بازار کشور عرضه شد. نمونه اولیه 315 به دلیل طراحی نه‌چندان جذاب، ناشناخته بودن برند و عدم اعتماد خریداران به خودروهای چینی با استقبال چندانی مواجه نشد. در سال 1393 مدیران خودرو تصمیم گرفت نمونه فیس‌لیفت شده این خودرو را در تیپ‌های متفاوت به بازار داخلی عرضه کند تا شاید موفق شود سهم قابل توجهی از بازار خودروهای هاچبک‌های کشور کسب نماید. باطری ماشین MVM 315H
بررسی خودروی MVM 315Hرایا
طراحی این خودرو بر گرفته از شیوه و نگرش جدید و مفهومی شرکت چری می باشد.این طرح بر گرفته از عناصر طبیعی، خطوط تیز و ایرودینامیک و تناسب بسیار خوب میباشد که توسط یکی از معتبر ترین شرکتهای ایتالیایی طراحی شده است.
خودرویی زیبا، جذاب و با قابلیتهای شهری و اسپرتی که آن را انتخابی ایده ال برای تمام اقشار به ویژه جوانان و بانوان می نماید و القاء گر مفهوم مدرن و به روز بودن در بین خریداران می باشد.
قابلیت های خودرو از لحاظ فنی و ظاهری نسبت به رقبا باعث استقبال بسیار خوب از ان در بازارهایی که بدان راه یافته است گشته و در مجموع آن را به خودرویی اقتصادی با ظاهری زیبا و مشتری پسند بدل نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *