کیا

باطری ماشین کیا کارنیوال

باطری ماشین کیا کارنیوال

 

حداکثر سرعت

192 کیلومتر در ساعت

تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ

6 سيلندر- 24 سوپاپ

حجم موتور CC

2656

ظرفیت باک

80 لیتر

حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار)

189 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر)

249 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه

معرفی خودروی کیا کارنیوال
کیا کارنیوال که در بازار های جهانی این ماشین را با نام کیا سدونا میشناسند بزرگ ترین نماینده کیا در کلاس ماشین های MPV است که دومین نسل این ماشین در یک بازه زمانی دو ساله وارد کشورمان شد . Kia Carnival از سال 2014 سومین نسلش وارد بازار شد اما ما به بحث پیرامون نسل دوم ماشین که حد فاصل سال های 2008 تا 2010 در بازار ایران حضور پیدا کرد می پردازیم .
Kia Carnival یک ماشین جادار با 3 ردیف صندلی است که به راحتی میتواند 7 سرنشین را درون خود جای دهد . همیشه کامل بودن لیست امکانات و تجهیزات از ویژگی های بارز ماشین های کیا بوده است و Kia Carnival هم با توجه به مدل خود امکانات کاملی دارد که هر خانواده اهل مسافرتی را از خود راضی نگه می دارد.باطری ماشین کیا کارنیوال
در کیا کارنیوال به هر موردی که دقت کنید نشان میدهد که تا چه حد این ماشین خانوادگی است و به راحتی سرنشینان خود اهمیت می دهد به عنوان مثال نرمی و راحتی ماشین در طول مسافرت های بلند ، فضای جادار کابین و بار ، ایزوله بودن خوب کابین ماشین در برابر صدا و قدرت مناسب پیشرانه Kia Carnival همه گواه بر این موضوع هستند و خانوادگی بودن این ماشین را اثبات می نمایند .
بیشترین فروش این کلاس ماشین و عمده ترین طرفداران این ماشین ها در آمریکای شمالی هستند. و مینی ون ها کلاس خیلی شناخته شده ای برای بازار ایران نیستند، و Kia Carnival تنها نماینده این کلاس در داخل ایران است . کیا کارنیوال محاسن زیادی دارد ولی مانند همه ماشین ها ایراد هایی هم دارا می باشد. و عمده ترین نقطه ضعف Kia Carnival را میتوان دیفرانسیل جلو بودن این ماشین دانست، که با توجه به قدرت ماشین و ابعاد بدنه کیا کارنیوال چندان مناسب نیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *