وبلاگ

باطری ماشین کامیونت

باطری ماشین کامیونت

 

مخزن سوختآلومینیومی 200 لیتر
تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ6 سیلندر و 16 سوپاپ
حجم موتور CC3760
نوع سوختدیزلی
حداکثر توان موتور145 اسب بخار در 2600 دور در دقیقه
حداكثر گشتاور450 نیوتن متر در1200 تا 2200 دور در دقیقه

معرفی خودرو کامیونت
کامیون کوچک، اتومبیل باری کوچک که میزان بارگیری آن ازیک تن ونیم تجاوز نمیکند( اسم ) کامیون کوچک (معمولا ظرفیت آن از ۱/۵ تن متجاوز نیست ) .
کامیونت یا کامیون کوچک گونه ای از کلاس خودروها است که می توان آن را حد فاصل بین یک وانت و کامیون دانست. تناژ بارگیری کامیونتها عموما از یک تن و نیم تا دوازده تن میباشد. این خودروها دارای یک اتاقک کوچک و ۴ یا ۶ تایر در دو محور می باشند. توزیع نیروی پیشران این خودروها اغلب از نوع چهار چرخ محرک می باشد. این خودروها که اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم در ژاپن ساخته شدند، در آن کشور Keitora به ژاپنی نیز نامیده می شوند و دسته ای از خودروهای کی را تشکیل می دهند. این خودرو در کنار خودرو ون کوچک دو کلاس از وسایل نقلیه پرکاربرد در کارهای خدماتی و بازرگانی خرد در ژاپن محسوب می شوند.باطری ماشین کامیونت
کامیونت های ایسوزویی که در کشورمان مونتاژ و عرضه می شوند شامل سه مدل هستند: کامیونت ایسوزو ۵.۲ تن،کامیونت ایسوزو ۶ تن و کامیونت ایسوزو ۸ تن.
کامیونت ایسوزو ۵.۲ تن
این کامییونت وزنی برابر ۵۲۰۰ کیلوگرم دارد و در سال ۱۳۸۵ توسط شرکت بهمن دیزل در بازار داخلی کشورمان عرضه شدکامیونت ایسوزو ۵ تن دومین کامیونت عرضه شده ایسوزو در کشورمان است. این کامیونت مانند باقی محصولات شرکت ایسوزو با استقبال خیلی خوبی مواجه شد.
کامیونت ۵ تن ایسوزو برای مصارف درون شهری طراحی شده است و دارای کابین و اتاق بار کوچکی می باشد. از این کامیونت ها برای کاربردهای باری یخچال کمپرسی جرثقیل و اتوبار نیز میتوان استفاده کرد. این کامیونت به دلیل آپشن های مطلوب و قیمت گذاری مناسب میتواند رقیبی خوبی برای برندهای اروپایی موجود در بازار باشد.
کامیونت ایسوزو ۶ تن
شرکت بهمن دیزل پس از استقبال مناسب از کامیونت های ایسوزو، در سال ۱۳۸۸ کامیونت ۶ تنی ایسوزو را به بازار عرضه کرد. این کامیونت نیز از قدرت و ظرافت کامیونت های قبلی ایسوزو بهره برده است و از گزینه های مناسب در بازار کشورمان محسوب می شود.
کامیونت ایسوزو ۸ تن
کامیونت ایسوزو ۸ تن با ظرفیت حمل بار ۵/۵ تن جزو کامیونت های پرکاربرد در جهان می باشد. این کامیون اولین کامیونت ایسوزو بود که توسط شرکت بهمن دیزل در کشورمان عرضه شد.
قدرت بالای موتور کامیونت ایسوزو به همراه کیفیت بالای قطعات استفاده شده در آن، باعث محبوبیت بالای این محصول در کشورهای مختلف جهان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *