هیوندا

باطری ماشین هیوندای اکسنت

باطری ماشین هیوندای اکسنت

 

حجم موتور

CC 2497

تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ

4 سیلندر و 16 سوپاپ

حداکثر سرعت

184 کیلومتر درساعت

نوع گیربکس

4 دنده خودکار

حداکثر قدرت

168 اسب بخار در 3800 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور

392 نیوتون متر در 2000 تا 2500 دور در دقیقه

معرفی خودروی هیوندای اکسنت
هیوندای اکسنت یک خودرو ساب کامپکت است که نسل اول آن در سال 1994 معرفی شد و در حال حاضر در پنجمین نسل خود در بازارهای جهانی به فروش می‌رسد. هیوندا اکسنت نخستین بار در نسل دوم وارد ایران شد که ما آن محصول را با نام هیوندای ورنا می‌شناسیم.باطری ماشین هیوندای اکسنت
مدل مورد نظر، نسل چهارم اکسنت است که در ابتدا به صورت وارداتی در ایران عرضه شد اما کرمان موتور در سال 1396 تصمیم به مونتاژ آن در ایران گرفت. تا در کنار برخی محصولات دیگر هیوندای، شاهد تولید یک خودرو کره‌ای به صورت CDK در کشورمان باشیم.
مشخصات خودروی هیوندای اکسنت
هیوندا اکسنت یک خودرو ساب کامپکت کره‌ای است که از سال 1994 تاکنون بر روی خط تولید قرار دارد . و اکنون در پنجمین نسل خود در بازارهای جهانی تولید می‌شود. هیوندای اکسنت در مدل‌های هاچبک و سدان تولید می‌شود که مدل هاچبک آن وارد بازار کشورمان نشد. باطری ماشین هیوندای اکسنت
هیوندا اکسنت برای نخستین بار در نسل دوم راه خود را به بازار ایران پیدا کرد که ما این خودرو را با نام هیوندای ورنا می‌شناسیم. اما محبوبیت اکسنت در ایران به عرضه نسل چهارم آن بازمی‌گردد که از سال 2014 به صورت وارداتی عرضه شد.
نسل چهارم هیوندا اکسنت در سال 2010 معرفی و از سال 2011 وارا بازارهای جهانی شد و در سال 2014 هم وارد ایران شد. اما پس از گذشت عرضه چند ساله به صورت وارداتی، کرمان موتور در سال 1396 خبر از مونتاژ آن در ایران داد تا اکسنت در کنار سایر خودروهای هیوندای، به صورت CDK تولید شوند.
نکات مثبت هیوندای اکسنت
مونتاژ در ایران و خدمات پس از فروش خوب – استهلاک پایین
نکات منفی هیوندای اکسنت
بازار دست دوم ضعیف – طراحی متوسط – آپشن‌های نه چندان زیاد
ایمنی هیوندای اکسنت
هیوندا اکسنت موفق به کسب 4 ستاره ایمنی از موسسه NHSTA شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *