مزدا

باطری ماشین مزدا 3 هاچبک

باطری ماشین مزدا 3 هاچبک

 

حداکثر سرعت

210 کیلومتر در ساعت

تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ

4 سیلندر و 16 سوپاپ

حجم موتور CC

1999

نوع گیربکس

5 دنده اتوماتیک تیپ ترونیک

حداکثر توان موتور

145 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه

حداكثر گشتاور

187 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه

معرفی خودرو مزدا 3 هاچبک
مزدا 3 هاچبک در یک مدت کوتاه همزمان با عرضه نسل دوم مزدا 3 سدان در سال 1389 و 1390 توسط گروه بهمن وارد بازار ایران شد و کسانی که به ماشین های هاچ بک اسپرت علاقه داشتند، استقبالی عالی را از این ماشین انجام دادند و هنوز هم بازار خرید و فروش مزدا 3 هاچبک در میان دوستداران این ماشین نسبتا خوب است. مزدا 3 هاچبک در استایل کلی با نمونه سدان شریک است و این یعنی خطوط و حجم هایی در بدنه مزدا 3 هاچبک استفاده شده است که باعث شده اند با یک ماشین جذاب و اسپرت سر و کار داشته باشیم که المان های لوکس در آن رعایت شده اند.
در طراحی مزدا 3 مثبت ترین نکته طراحی قسمت جلوی ماشین است که باعث شده است تا ظاهری خندان داشته باشد که با نگاه کردن به آن از ماشین می توان هیجان و انرژی دریافت کرد. مزدا 3 هاچبک طراحی هماهنگ و زیبایی دارد که سلایق متفاوت آن را می پسندند اما در ایران بیشتر مشتریان این ماشین بانوان، جوانان و افراد ماشین باز هستند.باطری ماشین مزدا 3 هاچبک
در داخل کابین مزدا 3 از خطوط منحنی و پویایی که در طراحی ظاهری استفاده شده است بهره گرفته شده و طراحی داخلی اش کاملا با استایل خارجی مزدا 3 هماهنگ است. ویژگی های اسپرت مزدا 3 هاچبک در داخل کابین قابل مشاهده است و طراحی غربیلک فرمان، صفحه آمپر و پدال ها این حس اسپرتی را 2 چندان میکند و بیشتر حس هیجان انگیز بودن این ماشین را در شما القا میکند.
البته همین اسپرت بودن مزدا 3 در کنار حس آرامش درون کابین همراه است که ارگونومی خوب کابین این آرامش را به وجود آورده است. مزدا 3 ماشیم با کیفیتی است و در بحث کیفیت ساخت از هیوندای I30 کمی بهتر است اما از نظر متریال هر دو ماشین سطح یکسانی دارند و در بحث آپشن هم مزدا 3 از هیوندای I30 ماشین کامل تری است و لیست تجهیزات این ماشین کاملا تکامل یافته تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *