لکسوس

باطری ماشین لکسوس LS450

باتری ماشین لکسوس LS450

 

حجم موتور CC

4600

تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ

8 سیلندر و 32 سوپاپه

حداکثر قدرت

380 اسب بخار در 6400 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور

493 نیوتن متر در 4100 دور در دقیقه

نوع گیربکس

8 دنده خودکار

حداکثر سرعت

250 کیلومتر در ساعت

معرفی خودرو لکسوس LS450

لکسوس LS450 سال ها است که در کلاس سدان های لوکس مرسدس بنز S Class تکتازی می نماید و شرکت هایی مثل ب ام و و آئودی و جگوار در پس این شرکت قرار دارند ولی در حدود سال 1989 شرکت معظم تویوتا قصد کرد تا با به راه انداختن برندی جدید به نام لکسوس روزگار را بر مرسدس تنگ کند و الان بعد از گذشت 21 سال تویوتا در بهترین شرایط برای رسیدن به مرسدس هست.باطری ماشین لکسوس LS450

تعریف از خودروی سدان لوکس چیست؟ از ابتدا تعریف این بود “خودرویی مجلل و زیبا با امکانات استثنایی و راحتی در کاربرد” که مرسدس سالها آن را به واقعیت تبدیل نمود ولی لکسوس تعریف آن را تغییر داد : “چیزی که سوار آن بشوی و متوجه حرکت نشوی!!!!!”.

بله تویوتا با معرفی سری LS تعریف خودرو بودن را از سدان های لوکس گرفت و در آخرین نسل از این سری حقیقت عدم توجه به راه را بیش از پیش به واقعیت تبدیل کرده است. در نسل های گذشته لکسوس LS بزرگترین مشکل طرح ظاهری آن نسبت به رقیبان خود بود که در این نسل این امر تغییر پیدا کرده است و لکسوس خودرویی مجلل را به بازار فرستاده است.

در کل می توان گفت که لکسوس خودرویی است که به جای پشت فرمان نشینی باید سرنشین ان شوید زیرا خودرو نسبت به دنیای خارج ایزوله است و خودرو اطلاعات چندانی را از جاده و رانندگی به راننده نمی دهد که این در حالی که برای سرنشینان مطلوب است ولی برای راننده کمی خسته کننده می شود و این تعریف لکسوس از واژه مجلل است که برای خیلی ها بهترین تعریف محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *