لکسوس

باطری ماشین لکسوس ES350

باتری ماشین لکسوس ES350

باطری ماشین لکسوس ES350

حجم موتور CC

3500

تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ

6 سیلندر و 24 سوپاپه

حداکثر قدرت

268 اسب بخار در 6200 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور

336 نیوتن متر در4700 دور در دقیقه

نوع گیربکس

6 دنده خودکار

حداکثر سرعت

228 کیلومتر در ساعت

معرفی خودرو لکسوس ES350

لکسوس ES350 رقبایی مانند C کلاس و BMW سری 3 دارد. خودرو لکسوس Es از نظر ابعاد از دو رقیب دیگر حجیم‏ تر است، بنابراین فضاسازی‏ های انجام شده در کابین و صندوق بار بیشتر شده و با توجه به فرم و ابعاد بدنه موفق به ثبت ضریب پسایی معادل 0/28 cd شده که از این حیث از BMW قوی‏تر و از مرسدس ضعیف‏ تراست. لکسوس Es موتوری مشترک با Rx و تویوتا کمری 6 سیلندر و آریون دارد. از نظر تجهیزات و امکانات نیز جزو کامل‏ ترین‏‌های این کلاس است که به محض ورود، سقف پانوراما و مانیتور 7 اینچی آن خود نمایی می‏ کند. از لحاظ ایمنی لکسوس Es که مناسب مسن ترهای ثروتمند می باشد روی پلت فرم تویوتا کمری شکل گرفته است و معجونی از امکانات ایمنی و رفاهی را در اختیار سرنشینان قرار می دهد و 5 ستاره ایمنی را از موسسه NHTSA دریافت کرده است.باطری ماشین لکسوس ES350

نکات مثبت لکسوس ES350

عالی بودن کیفیت مونتاژ ، آرام و نرم بودن سواری و کیفیت رانندگی بی نظیر ، کابینی با متریال خوب که به طور مناسبی ایزوله شده است و سواری پایدار در شتابگیری های ناگهانی که با وجود دیفرانسیل جلو بودن خبری از حرکات گهواره ای نمی باشد .

نکات منفی لکسوس ES350

ساده بودن فرم طراحی داخلی و خارجی که کمی قدیمی به نظر میرسد و در طولانی مدت کسل کننده می شود و فرمان پذیری ضعیف تر نسبت به رقبا که نرم تر بودن سیستم تعلیق و انتقال قدرت به چرخ های جلو از دلایل آن می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *