وبلاگ

باطری ماشین تریلی

باتری ماشین تریلی

 

ظرفیت روغن

33 لیتر

حجم مجموع سیلندرها

128 لیتر

تعداد سیلندر 

6 سیلندر

جعبه دنده

12 دنده جلو و 4 دنده عقب

حداکثر توان موتور

500 اسب بخار در1400 تا 1900 دور در دقیقه

حداكثر گشتاور

2500 نیوتن متر در1050 تا 1400 دور در دقیقه

معرفی خودرو تریلی

شاید برای عموم مردم تریلی نام یک نوع از ماشین باشد، اما تریلی ها انواع مختلف دارند. در واقع یک نوع از کامیون ها تریلی نام دارد. تریلی ها وسایل حمل و نقل و حمل باری هستند که برای باربری های سنگین استفاده می‌شود که تا چندین تن توان حمل بار دارد.باطری ماشین تریلی
تریلی که به معنی بارکش هست در واقع به کامیون های باربری بزرگی گفته می شود که تا ۲۴ تن توان حمل بار دارد. این تریلی ها توسط برندهای مختلفی چون مرسدس بنز، ولوو، اسکانیا و … عرضه می شوند که در سراسر دنیا به کاربرد و فروش بالایی دست یافته اند.

انواع تریلی ها

تریلی کمپرسی

تریلی های کمپرسی در قسمت بار این ویژگی را دارا هستند که توسط یک جک بالارونده امکان تخلیه بار را فراهم می کند.
این نوع تریلی در موارد نیاز به حمل و نقل مصالح ساختمانی مثل ماسه، شن و… و همچنین مواد معدنی مثل سنگ‌ها کاربرد دارند.

تریلی ترانزیت

تریلی ترانزیت در قسمت بار دارای بدنه و سقف می باشد. قسمت بار تریلی های ترانزیت در مقابل آب و ضربه مقاوم می باشد. کاربرد این این تریلی ها برای جابجایی بارهایی است که نیاز به محافظت بیشتری دارند و معمولا در مسافت های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند.

تریلی کفی

تریلی کفی در قسمت باری بدون سقف و بدنه است. کاربرد این مدل تریلی ها برای حمل بارهایی مانند انواع موادی همچون تیرآهن، مصالح ساختمانی و … استفاده می شود.

تریلی یخچال دار

تریلی های یخچال دار یا یخچالی در قسمت بار خود به سردخانه و سیستم تهویه مطبوع مناسب مجهز هستند. معمولا از این تریلی ها برای حمل بارهایی مانند موادی فاسد شدنی همچون گوشت منجمد، ماهی و سایر مواد مواد غذایی استفاده می شود.

تریلی لبه دار

این مدل تریلی ها در قسمت بار خود در طرفین و انتها از پنل های چوبی هستند و معمولا برای حمل بار موادی استفاده می شوند که در بارگیری بسته بندی نمی باشد. بارهایی مانند خاک، شن و… .

تریلی تیغه

تریلی تیغه یا تریلی تیغه دار در قسمت بار به وسیله یک تیغه یا محوری به دو نیمه مساوی تقسیم شده است. کاربرد این نوع تریلی‌ های برای حمل کانتینرها و تانکرهای گاز و نفت می باشد.

تریلی بغل بازشو

تریلی بغل بازشو از مدلی است که دیواره کناری آن برای بارگیری باز می شود. معمولا برای بار کردن کنده های درخت که طول زیادی دارند این نوع تریلی ها گزینه مناسب تری هستند.

تریلی 40 فوت

یکی از ابعاد متداول کانتینرهای باری ۴۰ فوت یا ۱۲ متر می باشد. این کانتینرها با توجه به ابعاد خود بارگیری مناسبی انجام می دهند و در باربری زمینی و دریایی استفاده ی ویژه ای دارند.تریلی های ۴۰ فوت برای حمل و نقل این کانتینرها بهترین گزینه هستند.

تریلی فوت 20

از اندازه های متداول دیگر کانتینرهای باری ۲۰ فوت یا همان ۶ متر می باشد. این مدل کانتینرها بعد از مدل های ۴۰ فوتی بیشتر استفاده را در بین کانتینرهای باری دارند. تریلی های ۲۰ فوت نیز بهترین و مطمئن ترین وسیله برای حمل زمینی این بارهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *