بنز

باطری ماشین بنز E 400

باتری ماشین بنز E 400

باطری ماشین بنز E 400

حجم موتور

CC 1991

 تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ

16-4

حداکثر سرعت

209 کیلومتر درساعت

نوع گیربکس

7 دنده اتومات با شیفتینگ

حداکثر قدرت

329 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور

354 نیوتن متر در 1200 دور در دقیقه

معرفی خودروی بنز E 400

مرسدس بنز E 400 را باید سلطان طراحی خودرو دانست.خودرویی شیک و البته با ظاهری قدرتی و اسپرت دانست.
کوپه ای با استفاده از سیستم انتقال نیرو به چرخ های عقب در دسته چهار چرخ محرک ها قرار دارد. اگر از نظر بررسی ظاهری بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم باید بگوییم طراحی آن با خودروی سدان در بخش جلو و عقب در سال جدید یکی است ولی کمی کم ارتفاع تر است و به همین دلیل بجای استفاده از سیستم تعلیق ساده دارای سیستم تعلیق بادی با قابلیت تنظیم است.باطری ماشین بنز E 400

طراحی ستون سمت پنجره، ظریف و یادآور S-Class بزرگ تر است و به عنوان یک E-class، این ماشین بیشتر زیبایی S-class بزرگ تر را حفظ کرده است.
به داخل آن نگاهی می اندازیم، مشاهده می شود که بیش از حد در داخل آن تمام فناوری و لوکس بودن E-Class سدان حفظ شده است. صفحه نمایش بزرگ و دیگر تجهیزات در جلو و مرکز باقی مانده است.

مرسدس بنز E400 کوپه دارای موتور ۳۰۰۰ سی سی بی توربو و ۶ سیلندر است که دارای خروجی ۳۲۹ اسب بخار و گشتاور ۳۵۴ پوند بر فوت است.نیرو و گشتاور گفته شده توسط گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می شود.
عملکرد مرسدس بنز E400 کوپه بگونه ای است که به شما شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر ۵٫۲ ثانیه ای می دهد و می تواند به بیشترین سرعت ۲۱۰ کیلومتر برسد.

آپشن های مرسدس بنز E400 کوپه مدل ۲۰۱۸ به صورت استاندارد شامل نمایشگر ۱۲٫۳ اینچی ،رینگ های AMG ،جلوپنجره کرومی خاص مدل کوپه ،شارژر بی‌سیم ،اپل کارپلی ،اندروید اتو و سیستم رانندگی نیمه‌خودکار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *