پورشه

باتری ماشین پورشه پانامرا

باتری ماشین پورشه پانامرا

 

حداکثر سرعت

282 کیلومتر در ساعت

تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ

8 سیلندر و 32 سوپاپ

حجم موتور CC

4806

نوع گیربکس

7 سرعته خودکار

حداکثر توان موتور

400 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه

حداكثر گشتاور

502 نیوتون متر در 3500 دور در دقیقه

معرفی خودرو پورشه پانامرا

پورشه پانامرا نخستین محصول سدان ساخت پورشه که در کلاس فست بک قرار میگیرد که سال 2009 برای نخستین بار معرفی گردید. یکی از بازارهای پر فروش پورشه پانامرا در دنیا ایران است که تقریبا از تمامی نسخه های این ماشین به تعداد زیاد وجود دارد. پانامرا پس از کاین، از جمله نخستین تلاش‌های کمپانی پورشه برای دمیدن روح اسپرت در کلاس‌هایی غیر از کوپه اسپرت بود.

رقبای پورشه پانامرا در ایران ماشین هایی چون بنز s کلاس و ب ام و سری 7 میباشند اما اگر از نظر کلاس بندی در نظر بگیریم مرسدس بنز CLS و ب ام و سری 6 گرن کوپه اصلی ترین ماشین های رقیب پورشه پانامرا میباشند. پورشه پانامرا یک سوپر سدان فوق العاده سریع و لوکس است که مناسب افراد خانواده دار با عطش سرعت و شتاب و رانندگی تهاجمی است زیرا با خرید پورشه پانامرا شما یک پورشه 911 خریداری کرده اید که 4 در دارد و فضای بار و اتاق بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.باتری ماشین پورشه پانامرا

همانطور که درباره طراحی دیگر ماشین های پورشه هم گفتیم در مورد پانامرا هم باید بگوییم که اصالت در طراحی و پیروی کردن از یک مسیر خاص در طراحی به منظور حفظ میراث پورشه در پانامرا هم رعایت شده است و یک ماشین اسپرت و 4 در با روح دیگر ماشین های پورشه را میبینیم . پورشه پانامرا در رنج قیمت و کلاس خود با ماشین های لوکس رقابت می کند و در کنار خاصیت اسپرت بودن ویژگی های لوکس زیادی را در خود گنجانده است مثلا هر آپشنی که در بخش ایمنی یا رفاهی به ذهن شما برسد پورشه پانامرا در خود گنجانده است یا از متریال فوق العاده عالی با کیفیت ساخت بالا در کابین ماشین استفاده شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *