مزدا

باتری ماشین مزدا 2

باتری ماشین مزدا 2

 

حجم باک

43

تعداد سیلندر

4 سیلندر خطی

حجم موتور CC

1498

نوع گیربکس

4 دنده اتوماتیک تیپ ترونیک

حداکثر توان موتور

102 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه

حداكثر گشتاور

135 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه

معرفی خودرو مزدا 2
با ورود به کابین مزدا 2 طراحی جالب و متفاوت این ماشین اولین نکته ای است که جلب توجه مینماید . در طراحی کابین MAZDA 2 همه چیز بر اساس اشکال دایره ای طراحی شده است که در کنار طراحی جمع و جور بدنه ماشین که با طراحی کابین MAZDA 2 هماهنگ است چهره جالبی به نمایش در آمده است . همانند همه ماشین های گروه بهمن MAZDA 2 هم از کیفیت ساخت خوب و متریال با کیفیت بهره میبرد اما از نظر آپشن سطح متوسط و دور از انتظاری را دارا می باشد که البته با توجه به قیمت MAZDA 2 طبیعی است که تجهیزات خاصی وجود نداشته باشد .باتری ماشین مزدا 2
MAZDA 2 از یک پیشرانه جمع و جور 4 سیلندر با آرایش خطی به حجم دقیق 1498 سی سی بهره می برد که 102 اسب بخار قدرت و 135 نیوتن متر گشتاور را برای MAZDA 2 به ارمغان میاورد . مزدا 2 از نظر شتابگیری یک ماشین متوسط است و از آنجایی که مزدا 2 برای استفاده شهری طراحی شده است کشش متوسط پیشرانه آن چندان دور از انتظار نیست البته در مقابل استهلاک کم و مصرف سوخت 7.5 لیتری MAZDA 2 در سیکل ترکیبی هم نکات مثبتی است که باید به آن اشاره کرد .
مزدا 2 از گیربکس 4 سرعته تیپ ترونیک برای انتقال قدرت ماشین به چرخ های جلو استفاده می کند که با پیشرانه مزدا 2 هماهنگی کامل دارد و دقت خوبی را در شرایط مختلف از خود نشان می دهد . بخش فنی MAZDA 2 مانند دیگر ماشین های این کمپانی پر از ویژگی های مثبت است اما در ایران وضعیت ضعیف خدمات پس از فروش MAZDA 2 نگهداری این ماشین در بلند مدت را با مشکل مواجه می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *