وبلاگ

باتری ماشین ایدو چانگان

باتری ماشین ایدو چانگان

 

حجم موتور CC

1598

تعداد سیلندر و تعداد سوپاپ

4 سیلندر و 16 سوپاپه

حداکثر قدرت

112 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور

160 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه

نوع گیربکس

4 سرعته خودکار

حداکثر سرعت

175 کیلومتر در ساعت

معرفی خودروی ایدو چانگان
اما در سوی دیگر، سدان این پلت فرم یعنی چانگان ایدو واقع شده است. از نیم دهه پیش بدین سوی، برندهای چینی شیوه نوینی را آغاز کردند و از کپی‌های نامأنوس و طراحی‌های اسباب‌بازی گونه عبور نموده؛ و طراحی های مطلوب را در دستور کار خود قرار داده اند و شاید بتوان ارائه خودروهایی مانند: جیلی امگرند و EDO چانگان را نقطه شروع این روند دانست. چانگان ایدو در سال 2012 رونمایی شد و بنا به ادعای شرکت سازنده سه سال زمان صرف طراحی آن در مرکز طراحی این شرکت در تورین ایتالیا شده است.(باتری ماشین ایدو چانگان)
بدنه EDO چانگان طراحی نسبتا متناسب و به روزی دارد. و توازن مناسبی بین بخش های مختلف آن قابل مشاهده است. میتوان طراحی آن را ترکیب خوبی از زیبایی و دقت دانست.
چراغ‌های چشم بادامی و اسپرت و برجستگی‌های کاپوت و صندوق عقب کوتاه می‌باشد؛ که ترکیبی پویا و جالب به آن داده است. EDO چانگان در طراحی داخلی نیز توازن قابل قبولی دارد و جانمایی های مناسب در سینه خودرو و فضای مناسب سرنشینان و صندوق عقب از مزیت های آن است.
محرکه چانگان ایدو یک موتور 1.6 لیتری 124 اسبی و 160 نیوتن متری است؛ که از گیربکس 5 سرعت دستی یا 4 سرعت تیپ ترونیک برای انتقال نیرو استفاده میکند. عملکرد محرکه EDO چانگان نیز در تلفیق با جعبه دنده اتوماتیک مطلوب گزارش میشود.(باتری ماشین ایدو چانگان)
به لحاظ ایمنی نیز EDO چانگان مجهز به 6 عدد کیسه ایمنی هوا (راننده، سرنشین جلو، جانبی و پرده‌ای) است و همچنین 5 ستاره را هم از موسسه ایمنی C-NCAP دریافت نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *